Wyjątkowe urodziny | Kraina Eksperymentów | Kraina Eksperymentów
ZABAWKA ROKU 2023
KUP NAGRODZONY ZESTAW >

Zorganizuj niezapomniane urodziny swojego Dziecka w Laboratorium Krainy Eksperymentów !!!

Oferujemy Państwu organizację nietypowego, popularnonaukowego przyjęcia urodzinowego w niesamowitej przestrzeni. Zapewniamy wyjątkowe atrakcje i moc efektownych i bezpiecznych eksperymentów, podczas których Wasze dzieci będą się świetnie bawić!

 

Pakiet urodzinowy zawiera:

 • organizację 2 godzinnej imprezy dla 10 gości (w tym Jubilat) w Laboratorium Krainy Eksperymentów,
 • wyjątkowe warsztaty z eksperymentami w laboratorium według wybranego scenariusza,
 • fartuszki i okulary oraz profesjonalny sprzęt laboratoryjny dla uczestników warsztatów,
 • opiekę wykwalifikowanych edukatorów,
 • komplet naczyń i sztućców do przygotowania poczęstunku.

Informacje dodatkowe:

 • Poczęstunek przyniesiony przez Państwa nie podlega dodatkowej opłacie. Należy przyjść pół godziny przed urodzinami i samodzielnie przygotować stoły z poczęstunkiem. Prosimy, aby po urodzinach pozostawić po sobie porządek.
 • Cena w ofercie dotyczy 10 osób w tym Jubilat (cena nie obniża się w przypadku, gdy grupa jest mniejsza). Każda dodatkowa osoba powyżej 10 os. to dopłata 25 zł/os.
Dodatkowo płatne:
 • zaproszenia – 4 zł/szt.
  Zaproszenia można odebrać każdego dnia w godz. 16.00-19.00, z wyjątkiem niedzieli. W celu zakupienia zaproszeń w innym terminie prosimy o kontakt telefoniczny.
 • przygotowany przez Krainę Eksperymentów poczęstunek – 12 zł/os.
  Nasz poczęstunek to: chrupki, ciastka, cukierki, żelki, woda, sok. O nic nie trzeba się martwić, ponieważ opcja ta zawiera w sobie zarówno przygotowanie poczęstunku jak i posprzątanie po nim.
 • przepiękny tort od CakeLove Marta Paron. Przykładowe realizacje można obejrzeć na profilu Facebook pracowni https://www.facebook.com/CakeLove-Marta-Paron-574116496401016/

Cennik tortów:

– tort na 10-12 porcji – 220 zł
– tort na 13-17 porcji – 260 zł
– tort na 18-20 porcji – 300 zł
– tort  na 25 porcji i więcej – cena od 400 zł

Zamówienia należy składać za pośrednictwem Krainy Eksperymentów. Gotowy tort będzie czekał na Państwa w dniu urodzin:)

 • zachwycające balony i kompozycje balonowe od Pan Balon Zielona Góra przykładowe realizacje znajdują się na profilu Facebook pracowni.

Ceny za balony rozpoczynają się od ok. 40 zł.

Zamówienia należy składać za naszym pośrednictwem. Balony będą czekały na Państwa w dniu urodzin!

Lodowa przygoda

To urodziny pełne czarów magii i kłębiącego se dymu. Za sprawą suchego lodu Jubilat i jego goście sprawią, że w zwyczajnych laboratoryjnych probówkach pojawi się dym, a z kolb wydobędą się niezwykłe bajki. Na zakończenie urodzin uczestnicy zamienią wodę w puszysty kolorowy śnieg, który w specjalnych pojemniczkach zabiorą do domu.

→ dymiące probówki
→ bańki dymne
→ kipiące kolby
→ super śnieg

Cena: 500 zł

Cena w niedzielę: 650 zł

Mydełka i inne pachnidełka

To urodziny pełne owocowych zapachów i radosnych kolorów. Przy użyciu naturalnych i bezpiecznych składników Jubilat i jego goście będą mieli okazję wyprodukować niepowtarzalne mydełka glicerynowe, stworzyć kąpielowe kostki musujące, balsam do ust oraz niebywałe perfumy. Wszystkie stworzone pachnidełka Jubilat i jego goście zabierają ze sobą jako pamiątkę z urodzin.

→ pachnące mydełka
→ musujące kostki
→ niebywałe perfumy
→ balsam do ust

Cena: 500 zł

Cena w niedzielę: 650 zł

Odlotowe eksperymenty

To prawdziwie wystrzałowe urodziny podczas których Jubilat na oczach gości wystrzeli chemiczną rakietę. Wszyscy uczestnicy urodzin sprawią, że mini astronauci wystrzelą w przestrzeń niemalże kosmiczną. Ponadto wykonają odlotowego UFO-ludka i szybujące rakietki powietrzne.

→ 3,2,1 … odlotowy start
→ wystrzelić astronautę w kosmos
→ odlotowy UFO-ludek
→ rakietowe wystrzały

Cena: 500 zł

Cena w niedzielę: 650 zł

Detektywem być

To urodziny, podczas których Jubilat i jego goście wcielą się w rolę Detektywów niczym z kryminalnych zagadek CSI. Wszyscy uczestnicy urodzin poznają tajne techniki zbierania odcisków palców oraz rozróżniania pH danej substancji. Za pomocą metod naukowych odkryją zasady tworzenia sekretnych wiadomości. Zwieńczeniem urodzin będzie przygotowanie sztucznej krwi.

→ kryminalne zagadki CSI
→ tajemnicza trucizna
→ sekretna wiadomość
→ sztuczna krew

Cena: 500 zł

Cena w niedzielę: 650 zł

Super chemik-ekstra fizyk

To urodziny skomponowane z eksperymentów, które z naszych obserwacji sprawiają dzieciom najwięcej radości. Jest tu wszystko, co uwielbiają nasze pociechy: dym, bąbelki, kolory, postacie z bajek, zaskakujące substancje. To urodziny, w trakcie których Jubilat i jego goście bawiąc się znakomicie poznają świat chemii i fizyki. Zabawny Minionek uczy praw grawitacji, kolorowe koraliki prezentują działanie napięcia powierzchniowego oraz gęstości. Puszysta frajda, z której dzieci formują kolorowe babeczki ukazuje proces absorpcji, natomiast plastyczny i niezwykle rozciągliwy glutek ujawnia własności polimerów.

→ chemiczna lokomotywa
→ tornado w kieliszek
→ minionek na jednej nodze
→ puszysta frajda
→ glutek

Cena: 500 zł

Cena w niedzielę: 650 zł

Imperium glutów

Prawdziwy raj dla miłośników Slimów!! To urodziny w trakcie których Jubilat jego goście będą wytwarzać najróżniejsze gluty i gluciorki. W wyprodukowanych polimerach znajdą się: przeźroczysty glut pełen brokatu, chrupiący crunchy slime pełen kuleczek, nie zabraknie kolorowych glutorobali i ulubionego przez wszystkie dzieci glutka a’la wątróbka. Wszystkie wyprodukowane gluciki w ładnych pudełeczkach wędrują z dziećmi do ich domów.

→ brokatowy glut
→ crunchy slime
→ glutorobaczki
→ a’la wątróbka

Cena: 550 zł

Cena w niedzielę: 700 zł

Urodzinowy hit

Skomponuj urodziny idealne dla Twojego dziecka!
Wybierz samodzielnie aż 5 eksperymentów z pozostałych tematów (eksperymenty: dymiące probówki, bańki dymne, kipiące kolby są nierozdzielne). Jeśli nie jesteś pewien co wybrać, zapytaj nas o radę. Pomożemy Ci skomponować najlepsze eksperymenty dopasowane do zainteresowań Twojego dziecka.

Cena: 450 zł

Cena w niedzielę: 550 zł

fot. Czas na Ciacho Anna Paszkowska-Pituła

Tematy do wyboru

W dni powszednie urodziny odbywają się w godzinach:

17.00 – 19.00

W soboty i niedziele istnieją 3 dostępne warianty godzinowe:
11.00 – 13.00,
14.00 – 16.00,
17.00 – 19.00.

 

Rezerwacje przyjmujemy mailem lub osobiście.

W przypadku rezerwacji mailowej należy przesłać następujące informacje:

 • termin urodzin,
 • telefon kontaktowy,
 • imię i wiek Jubilata,
 • liczba uczestników,
 • wariant poczęstunku (przygotowany przez nas czy przez Państwa),
 • temat urodzin.

W trakcie trwania naszych urodzin dzieci pozostają pod opieką naszych instruktorów. Wyjątek mogą stanowić dzieci wymagające obecności rodzica. Na Państwa życzenie wykonamy zdjęcia z imprezy urodzinowej Waszego dziecka. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby dzieci pozostawione pod naszą opieką czuły się bezpiecznie i komfortowo.

Zamówienie
Scroll to Top