Rozwijajmy Kreatywność - Kraina Eksperymentów
ZABAWKA ROKU 2023
KUP NAGRODZONY ZESTAW >

Rozwijajmy Kreatywność

Rozwijajmy Kreatywność

Większość dzieciaków odlicza już dni do Świąt Bożego Narodzenia. Wśród dorosłych coraz częściej słychać dyskusje o tym, co powinno się znaleźć pod choinką. Zabawek, książek czy gadżetów dla dzieci jest na rynku zatrzęsienie i rzeczywiście można się pogubić. Całe szczęście w internetowych zakamarkach można odnaleźć listy polecanych prezentów – zdradzimy Wam, że nasze zestawy znalazły się na takiej jednej liście, a dokładnie w AlaAntkowym Prezentowniku. Warto ciotkom czy dziadkom takie listy podsyłać… to znaczy podpowiadać Mikołajowi, co z tego oceanu podarunków jest rzeczywiście fajne i wartościowe.

Postawmy na kreatywność! Jak mówią badania na temat kompetencji przyszłości – to właśnie umiejętność kreatywnego myślenia będzie w przyszłości najbardziej pożądaną cechą! Gotowe rozwiązania w świecących, błyszczących i grających zabawkach w żaden sposób tej kreatywności nie pobudzają. Zresztą – każdy, kto ma dzieci, zaobserwować może, czym dziecko bawi się najdłużej. Wszelakie klocki, pudełka, stare gazety – to służy dziecku w różnoraki sposób – bo za każdym razem może być czymś innym. Wyobraźnia dziecka z kawałka papieru może zrobić zwierzątko czy pojazd nie z tej planety.

Takie są również nasze zestawy. Zwłaszcza z serii kreatywnych – np. na czasie Świąteczny Zestaw Kreatywny, którym dziecko bawi się jak tylko zapragnie, a każdy z elementów wykorzystuje na swój sposób. Większość z naszych zestawów ma załączoną instrukcję – warto się trzymać, aby doświadczenie się udało. Jednak efekt eksperymentu może być przyczynkiem do kreatywnej zabawy – np. hydrożel absorbujący wodę z zestawu Puszysta Frajda: czasem jest to śnieg, czasami dzieciaki tworzą z niego potrawy, kolorowe krainy – kreatywność szaleje!

 

Szczególnie w ten przedświąteczny czas polecamy rozmyślne wybieranie podarunków!

Jeśli potrzebujecie wsparcia – zespół KRAINY EKSPERYMENTÓW jest do Waszej dyspozycji!

Zamówienie
Scroll to Top